Şehr-i Alem pdf – Yandex indir

tarafından
24
Şehr-i Alem pdf – Yandex indir

Nedir bu “Şehir” dediğimiz yer? İnsan ırklarının çiftleştirilip beslendiği bir milli park, bir hayvanat bahçesi mi, yoksa türlerin ıslah edildiği dev bir tımarhane, korunaklı bir akıl hastanesi mi?
 
Lüks içinde yaşayan sefiller, kariyer yiyen zombiler, eğitimli beygirler, ruhunu abone edenler, ekonomik kerizler, kentsel dönüşemeyenler, orman yiyen siteler, evcilleştirilemeyen eşyalar gibi akla hayale gelemeyecek onlarca fantastik çizgi hikayenin bulunduğu, kült çizgi roman yazarı ve çizeri Kenan Yarar’ın psikotik şehrinden bahsediyoruz tabii ki.
 
Aynı zamanda Yarar’ın “kült çizgi roman” serisi Psikoz Hikayeleri‘nin devamı niteliğinde olan Şehr-i Alem, serinin bir önceki kitabı Aşk-ı Melun’daki Melunların yaşadığı şehrin hikayelerini de anlatmakta bizlere.
 
Gelenek olduğu üzere yine; “eğlenceli, komik, trajicomic, psikofantastik, dramatik” ama aynı zamanda da görsel bir şölen niteliğinde etkileyici karelerle resimlenmiş 57 çizgi öykü ile:
 
“Welcome to Şehr-i Alem.”
 

Şehr-i Alem isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Kenan Yarar tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 21.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yirmi Beş Kocalı Kadın pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Yirmi Beş Kocalı Kadın indir, Yirmi Beş Kocalı Kadın oku ve Yirmi Beş Kocalı Kadın pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şehr-i Alem pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.