Savunmanın Tarihi ve İstanbul Barosu pdf – Yandex indir

tarafından
3
Savunmanın Tarihi ve İstanbul Barosu pdf – Yandex indir

Av. Atilla Özen, Savunmanın Tarihi ve İstanbul Barosu adlı eseriyle İstanbul Barosu’nun kuruluşundan günümüze uzanan hikâyesini aydınlatıyor. Avukatların meslek örgütü olmasının yanında toplumsal açıdan da sorumluluğu olan İstanbul Barosu’nun tarihindeki önemli olaylara, gelişmelere, haksızlıklar karşısında takındığı tavırlara değinirken ülkenin siyasetini de mercek altına alıyor. Bu eser, İstanbul Barosu’nun demokrasi ve hukuk mücadelesinin detaylı bir belgeseli niteliğinde.
 

Savunmanın Tarihi ve İstanbul Barosu isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Atilla Özen tarafından yazılmış ve İNKILAP KİTABEVİ yayınevinin 20.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Osmanlı Sarayı Osmanlı Sultanlarının İstanbul’daki Özel Hayatları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Osmanlı Sarayı Osmanlı Sultanlarının İstanbul’daki Özel Hayatları indir, Osmanlı Sarayı Osmanlı Sultanlarının İstanbul’daki Özel Hayatları oku ve Osmanlı Sarayı Osmanlı Sultanlarının İstanbul’daki Özel Hayatları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Savunmanın Tarihi ve İstanbul Barosu pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.