Satış Bir İkna Eylemidir Satıcının ve Satışın Evrimi pdf – Yandex indir

tarafından
18
Satış Bir İkna Eylemidir  Satıcının ve Satışın Evrimi pdf – Yandex indir

Doğduğumuzdan itibaren karşımızdakini ikna etmenin gerektiği her eylem, bir satış eylemidir. Birini ikna etmenin ise zihinsel ve psikolojik birçok aşaması vardır. Bu aşamaları, karşılaşılabilecek zorlukları bilimsel veriler ışığında aşama aşama anlatan “SATIŞ BİR İKNA EYLEMİDİR” satış ve pazarlamanın inceliklerini anlatırken birçok konu hakkında da okuyucularını ikna mühendisliği konusunda uzmanlaştırmayı hedefliyor.
Satışta insan psikolojisinin önemini bilen birisi, ikna etmeyi hedeflediği kişi veya kurumların zihinsel ve psikolojik aşamalarını çözümleyebilir, Bu ona satış konusunda büyük bir avantaj sağlayacaktır. Müşteri kitlesi ile pazar belirleme yöntemlerinin inceliklerini ve karar verirken uygulanabilecek evrensel metodları da okuyacağınız bu kitapta, bilimsel veriler ve yöntemler ışığında satışı bir bütün olarak ele alarak size geniş bir çerçeve sunuyoruz.
Satışın temeli iknadır, aynı yaşamın temelinin yaşama duyduğumuz tutku olduğu gibi.
İşine tutku duyan bir satış profesyoneli olabilmek için öncelikle bir ikna profesörü olmak gerekir ki hedefimiz sizleri bu kitap aracılığıyla birer ikna profesörüne dönüştürmektir.
 

Satış Bir İkna Eylemidir
Satıcının ve Satışın Evrimi isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; M. Rifat Bayraç tarafından yazılmış ve CERES YAYINLARI yayınevinin 13.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları 2 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları 2 indir, Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları 2 oku ve Turizm Endüstrisinde Modern Pazarlama Yaklaşımları 2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Satış Bir İkna Eylemidir Satıcının ve Satışın Evrimi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.