Sarmaşık Aşk pdf – Yandex indir

tarafından
16
Sarmaşık Aşk pdf – Yandex indir

“Kimi gerçekten severek evlenmiş, kimi aile baskısından kurtulmak için, kimi de yuvasını kurmak için. İsimler farklı, yaşananlar ve üzücü son hep aynı. Kitapta gerçek öyküsüne yer verilen Frida’nın dediği gibi, “Sürpriz yumurtadan, hepsine dışı çikolata içi kaktüs gibi dikenli bir oyuncak çıkmış.”
Tamamı mutsuz sonla biten evliliklerin hikâyelerini okurken ister istemez mağdurlarla empati kuruyor, onlar için üzülüyor, onlar adına öfkeleniyorsunuz. Fakat kitabı ustalıkla kurgulayan Yasemin Özben’in girişte yazdığı, “Seçim yapmadan önce, kadın da erkek de kendini iyi tanımış olsa…” tespitini hatalar listesinin herhalde en başına yazmak gerekiyor. İkinci sıraya ise kitaptaki bütün mutsuz evliliklerin ortak paydası olan karşısındakini değiştirebileceği yanılsamasını.
Özben, çevremizde neredeyse her gün duyduğumuz ama perde arkasını hemen hemen hiç bilmediğimiz bir dünyaya düşündürücü pencereler açmış.”
Cenk Başlamış, Gazeteci
 

Sarmaşık Aşk isimli 117 sayfadan oluşan kitap ; Yasemin Özben tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 06.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gizli Emir (Ciltli) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Gizli Emir (Ciltli) indir, Gizli Emir (Ciltli) oku ve Gizli Emir (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sarmaşık Aşk pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.