Sanatın Sırları Sanatın Gizli Mesajları, Anlamları ve Sembolleri pdf – Yandex indir

tarafından
25
Sanatın Sırları  Sanatın Gizli Mesajları, Anlamları ve Sembolleri pdf – Yandex indir

Sürprizlerle, keşiflerle, unutulmuş hazineler ve kayıp hikâyelerle dolu Sanatın Sırları, okuru sanatın gizemli dünyasında yolculuğa çıkarıyor ve eserlerin hiç de göründüğü gibi olmadığını gösteriyor.
 
Londra Kulesi’nde gizlenmiş, uzun süredir kayıp bir başyapıt gün yüzüne çıkıyor. Yalnızca seçkin azınlığın anlayabileceği bir şifre, bir tablonun içine gizleniyor. Bir portrenin altına gizlenmiş hayaletimsi imge göze çarpıyor. Yazar, tarihçi ve sanat dedektifi Debra N. Mancoff, bu ve benzeri daha pek çok hikâyeyi açıklığa kavuştururken Leonardo da Vinci, Vermeer ve Caravaggio’nun kullandıkları şifrelerin gizemini ortadan kaldırıyor. Van Gogh, Picasso ve Dali’nin resimlerinin anlam katmanlarını aralıyor. Frida Kahlo, Kara Walker ve Marina Abramovic’in eserlerine derinden bakmayı sağlıyor.
 
Yeni teknolojinin, arşiv araştırmalarının, bilimsel analizlerin ve eski usul merakın getirdiği bulgulardan yararlanan Sanatın Sırları, adeta birer kurguymuşçasına ilgi uyandıran ancak tamamıyla gerçek verilere dayanan bir hikâye koleksiyonunun parçaları olan ünlü başyapıtların gizemli anlamlarını açığa çıkarıyor.
 

Sanatın Sırları
Sanatın Gizli Mesajları, Anlamları ve Sembolleri isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Debra N. Mancoff tarafından yazılmış ve HAYALPEREST KİTAP yayınevinin 21.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Doğal Taş Cepheler / Planlama İlkeleri Projeler ve Yapılar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Doğal Taş Cepheler / Planlama İlkeleri Projeler ve Yapılar indir, Doğal Taş Cepheler / Planlama İlkeleri Projeler ve Yapılar oku ve Doğal Taş Cepheler / Planlama İlkeleri Projeler ve Yapılar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sanatın Sırları Sanatın Gizli Mesajları, Anlamları ve Sembolleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.