Sanatçının Genç Bir Köpek Olarak Portresi pdf – Yandex indir

tarafından
16
Sanatçının Genç Bir Köpek Olarak Portresi pdf – Yandex indir

Galli şair Dylan Thomas’ın tüm dünyada ününü pekiştiren ve bugün “çağdaş klasik” olarak adlandırılan Sanatçının Genç Bir Köpek Olarak Portresi, Thomas’ın hayatından otobiyografik unsurlar barındıran öyküler toplamı.
Kolayca anlaşılacağı üzere, Joyce’un eserinden ilhamla verilmiş başlıktaki “genç köpek” elbette Thomas’ın kendisidir. Öykülerde karşımıza çıkan, eski bir çiftlik avlusunda birbirinden görkemli hayallere dalmış ergen okul çocuğu, heyecan verici dostlukları ve servet hayaliyle yaşayan hevesli şair ve nihayet çalıştığı gazetede “bomba haber” için Swansea banliyösünde dolaşan acemi muhabir de öyle… Bunun yanında öykülerdeki gösterişli sözcük oyunları, yer yer “masal anlatıcısı” kimliğiyle yarattığı atmosfer, kimi satır aralarına gizlenmiş erotizm ve ihtiyarından gencine, hizmetçisinden çiftçisine birbirinden unutulmaz kanlı canlı karakterleri Thomas’ın ustalığının ispatı gibidir.
Sanatçının Genç Bir Köpek Olarak Portresi baştan sona güçlü bir mizahla yoğrulmuş bir başyapıt….
 

Sanatçının Genç Bir Köpek Olarak Portresi isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Dylan Thomas tarafından yazılmış ve KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 27.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Buraya Kadar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Buraya Kadar indir, Buraya Kadar oku ve Buraya Kadar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sanatçının Genç Bir Köpek Olarak Portresi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.