Sana Kim Sarılacak? pdf – Yandex indir

tarafından
4
Sana Kim Sarılacak? pdf – Yandex indir

“Keşke dişli bir kadın olsaydı. Dengesiz, buhranlı davranabilseydi, bir deliyi bile kaçıracak kadar manyaklaşsaydı. Sakin, uyumlu bir kadındı, kimseyi incitmemişti, başkalarının önceliklerini gözetmişti. Belki kendini incitmek de kötülüktü. Sırf bu sebeple kötü kadındı belki. Bunca susması, durması, basiretsizliğindendi, belki onda gelişmemiş bir ahlak açığı veya toplumsal rolünde olgunlaşmamış bir köşe vardı.”
Annenin ölümü, beş kardeşi pek yakında yıkılacak aile evinde bir araya getirir. Abla Yaprak’ın huzursuz kumandasında geçirilen bir hafta sonunda, yaşarken kendini ele vermeyen annenin ufak tefek sırları ortaya çıkar. Yaprak, annesiyle ne çocukken ne de o ölüme giderken kurabildiği yakınlığı anlamlandırmak peşindedir. Anneyi ve yıllar önce bir deniz kazasında ölen kaptan baba ile annenin arasındaki tuhaf ilişkiyi çözebilmek için çocukluk anılarının parçalarını birleştirmeye çalışır…  
Sana Kim Sarılacak ağaç gibi ayakta durmaya çalışan bir kadının, yakınlaşma fırsatını kaçırmış bir anne kızın çarpıcı hikâyesi.   
 

Sana Kim Sarılacak? isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Çağnam Erkmen tarafından yazılmış ve DOĞAN KİTAP yayınevinin 07.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Tanrıları Laplace’ın Son Şeytanı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İstanbul Tanrıları Laplace’ın Son Şeytanı indir, İstanbul Tanrıları Laplace’ın Son Şeytanı oku ve İstanbul Tanrıları Laplace’ın Son Şeytanı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sana Kim Sarılacak? pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.