Saklanan Hadisler pdf – Yandex indir

tarafından
8
Saklanan Hadisler pdf – Yandex indir
“Kim benim adıma yalan söylerse cehennemdeki yerine hazırlansın.”
Toplumda din adına oluşmuş yanlış inanç ve amellerin ekserisi mevzu/ uydurulmuş hadislerden kaynaklanmaktadır. Halkın cahil kesimi, bunları sorgulayıp ayıklayamamış, çok sevdiği Rasûlüne nispet edilen yalanları kemal-i hürmetle benimsemiş, hatta bu yalanlara sarılmanın kendisine şehit sevabı bile kazandıracağına inanmıştır.

Uydurulmuş hadislerin toplumda yapmış olduğu tahribat maalesef tamir kabul edilemez boyuttadır. Bizim amacımız, karınca kararınca Müslüman kardeşlerimizin dikkatlerini çekmek ve arı duru İslam’ı kendilerine takdim ve tavsiye etmektir. (Arka Kapak)
 

Saklanan Hadisler isimli 188 sayfadan oluşan kitap ; Cübbesiz Mahmut tarafından yazılmış ve ORTAK AKIL YAYINLARI yayınevinin 29.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Satır Arası Ayet Mealli Kur'an-ı Kerim (Ciltli Şamua) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Satır Arası Ayet Mealli Kur'an-ı Kerim (Ciltli Şamua) indir, Satır Arası Ayet Mealli Kur'an-ı Kerim (Ciltli Şamua) oku ve Satır Arası Ayet Mealli Kur'an-ı Kerim (Ciltli Şamua) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Saklanan Hadisler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.