Sahnenin Ötesinde pdf – Yandex indir

tarafından
14
Sahnenin Ötesinde pdf – Yandex indir

İçindeki deliyi, içindeki kötüye boğduran bir aktör; keskin bir ego, şöhretin aldatıcı rengi, müthiş bir benlik savaşı ve kalpte derin bir arayış… Ben kimim? İçimdeki şeytan kim? Aynadaki yansımam kime ait? Ruhum kim, bedenim kimin?
 
Genç yazar Nilay Türkmen’in ikinci romanı Sahnenin Ötesinde, derinlikli bir varoluş sorgulamasıyla okuru sarsıcı, gerçek, sözünü sakınmayan bir aynanın karşısında çırılçıplak bırakıyor. Hakikatle yüzleşmekten, kalbinizde üzerini örttüklerinizi parmaklarınızın ucundaki sayfalarda bulmaktan rahatsız olacaksınız. İçinizdeki şeytanı, sizi yok etmesine fırsat vermeden daha ne kadar tutabilirsiniz zihninizin kafesinde?
 

Sahnenin Ötesinde isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Nilay Türkmen tarafından yazılmış ve DAĞHAN KÜLEGEÇ YAYINLARI yayınevinin 05.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zhuangzı Metinleri (Karton Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Zhuangzı Metinleri (Karton Kapak) indir, Zhuangzı Metinleri (Karton Kapak) oku ve Zhuangzı Metinleri (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sahnenin Ötesinde pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.