Sabahı Yaşayanlar için Gelecek Öğleden Sonradır pdf – Yandex indir

tarafından
3
Sabahı Yaşayanlar için Gelecek Öğleden Sonradır pdf – Yandex indir

İnsan ve yaşama dair bugüne dek birçok şey söylenmiş ve yazılmıştır. Nitekim, nasıl bir insan olunması gerektiği ya da hayatın nasıl yaşanması gerektiği gibi temel meseleler bugüne dek referanslarıyla birlikte hiç bu kadar kısa ve öz anlatılmamıştır.

Bu eser, gelip geçen ama bir o kadar da güzel hayatın cilvelerine katlanmamızı sağlayan birtakım değerleri sanatsal ve felsefi kaynaklar aracılığıyla bizlere açıklıyor. Punktum, aura, ethos, katarsis ve kitap yazgısı gibi görece yeni kavramları dile getirerek bir insanın nasıl bir hayat yaşaması gerektiğini, hayatın anlamının nerede saklı olduğunu yazarın deneyimleri ve okuyup incelediği kitapları aracılığıyla öğreniyoruz.

Her şeyden öte insancıl bir insan, iyi bir baba ve iyi bir eğitimci olmaya çalışan yazarın kişisel deneyim ve çıkarımlarını samimi bir dille olduğu gibi anlatmaya çalıştığı bu eser, günümüzdeki içtenlikten uzak ve basmakalıp kişisel gelişim kitaplarından son derece farklı olup samimi bir biçimde yazıldığını değindiği yaşamsal konularla yeterince kanıtlıyor.

“Irmak değil; sudur akan. Zaman değil; biziz geçen.”

Bu kitabı okuyarak hayatın anlamını bir nebze de olsa keşfetmeye hazır mısınız?
 
 
 

Sabahı Yaşayanlar için Gelecek Öğleden Sonradır isimli 228 sayfadan oluşan kitap ; Lee Kookhwan tarafından yazılmış ve LOTUS YAYINEVİ yayınevinin 29.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Sabahı Yaşayanlar için Gelecek Öğleden Sonradır pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.