Rüya Satan Adam 1 pdf – Yandex indir

tarafından
11
Rüya Satan Adam 1 pdf – Yandex indir

70 ÜLKEDE YAYIMLANDI, 30 MİLYONDAN FAZLA SATTI VE BİR FİLME İLHAM OLDU.
 
Her şey bir intihar girişimiyle başlar. Pejmürde kıyafetli bir adam, bir üniversite profesörünü intihar etmemesi için ikna etmeye çalışır. Ne polis ne de ünlü psikolog bunu başarabilmiştir. Ancak adı ve geçmişi olmayan bu adam, profesörü kurtarır. Kendisini de şöyle tanıtır: “Ben bir Rüya Satıcısı’yım.” Rüya Satıcısı’nın tek bir amacı vardır: Hayallerini kaybeden insanların kendi kalplerini yeniden bulmalarını sağlamak. Modern toplumların küresel bir tımarhaneye dönüştüğünü savunan Rüya Satıcısı, artık hayal kurmayan bir topluma hayal satmak için insanları düşünmeye davet eder. Elbette, ilk öğrencisi üniversite profesörü olacaktır. Ancak Rüya Satıcısı insanları bu rutin zindanından kurtarırken birçok düşman da edinecektir. Akıllardaysa şu soru vardır: Rüya Satıcısı bir dâhi mi, yoksa deli mi?
 
Rüya Satan Adam‘ı okurken hem gülecek hem de gözyaşlarınıza hâkim olamayacaksınız. Hepsinden öte, hayatınızın amacı üzerine düşünecek, başkalarına nasıl değer vereceğinizi ve hayallerinize ne çok inanmanız gerektiğini hatırlayacaksınız.
 

Rüya Satan Adam 1 isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Augusto Cury tarafından yazılmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 14.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Akıntıya Karşı Bir Aydın Erol Güngör pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Akıntıya Karşı Bir Aydın Erol Güngör indir, Akıntıya Karşı Bir Aydın Erol Güngör oku ve Akıntıya Karşı Bir Aydın Erol Güngör pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Rüya Satan Adam 1 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.