Rus İstihbaratı pdf – Yandex indir

tarafından
5
Rus İstihbaratı pdf – Yandex indir

Günümüzün Rus istihbarat servisleri aktif, saldırgan ve iyi fonlanmıştır. Uyguladıkları yöntemlerde sınır yoktur ve herhangi bir yasal işleme tabi tutulma endişeleri de yoktur. 2012 yılı Rus istihbaratı için bir dönüm noktası oldu. Rejim, istihbarat servisler inin ipini tamamen gevşetti. Bunun nedenleri, ülke içinde baskıyı artırmak ve dışarıdan gelen istikrarsızlaştırmayı önlemek olduğu kadar, uluslararası düzeni yeniden revize etmek için yeni bir strateji uygulamaktı. Bu anlayış hala devam ediyor
ve yakın zamanda değişmesi beklenmiyor. Bugünlerde Ukrayna krizi ile öne çıkan Rusya’nın saldırgan politikaları istihbarat servislerinin açtığı kulvarlarda ilerliyor. Rusya, Türkiye için de tehdit olmaya devam ediyor. Çünkü ihtiraslarını gerçekleştirebilecek potansiyeli ve niyeti var. Rusya’nın toprak bütünlüğü ve etki bölgesine en büyük tehlike Türkiye ve Türk Dünyası’ndan gelmektedir. Rus istihbaratının faaliyetlerinin gizliliği ve açık kaynaklarda henüz ciddi bir bilgi oluşmaması istihbarat faaliyetleri konusunda kesin tespitte bulunmamızı zorlaştırmaktadır.
Bir başucu referansı niteliğindeki bu kitap ile geçmişten günümüze Rusya istihbaratının her yönü ile ilgili güncel ve gerçekçi bir farkındalık yaratmak istiyoruz
 

Rus İstihbaratı isimli 361 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Sait Yılmaz tarafından yazılmış ve KAMER YAYINLARI yayınevinin 04.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Haricilik ve Anarşizm pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Haricilik ve Anarşizm indir, Haricilik ve Anarşizm oku ve Haricilik ve Anarşizm pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Rus İstihbaratı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.