Rune Semboller Kitabı pdf – Yandex indir

tarafından
5
Rune Semboller Kitabı pdf – Yandex indir

“Burada anlatılan Rünler; size zarar vermeyecek, şifalı ve merhametli Rünlerdir. Onların dillerini öğrenin ve sizinle konuşmalarına izin verin. Bilinçaltımız ile bir bağlantısı olan bu Rünlerin benliklerimiz için bir ayna sunabilmeleri ihtimaliyle ilgilenin.”
Viking Rünleri, bir kehanet niteliği taşımaktadır. Hepsinin ayrı bir anlamı, ayrı bir yorumlaması vardır. Hatta onları farklı şekilde dizerek farklı yorumlar elde edebilirsiniz. Rünler Kitabı’nda bu Rünlerin anlamlarından, nasıl yorumlandıklarından, onları farklı şekilde nasıl dizebileceğinizden ve nasıl kullanmanız gerektiğinden bahsediliyor.
Rünler Kitabı sayesinde, hayatınızda anlık olarak yaşadığınız sıkıntılar ya da çeşitli olaylar karşısında nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilmediğiniz bir anda, çektiğiniz Rünleri yorumlayarak kendi hayatınızla ilgili bilgi alabilir ve gelecekte ne gibi yollar izlemeniz gerektiğini öğrenerek davranışlarınıza şekil verebilirsiniz.
 

Rune Semboller Kitabı isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Guide Von List tarafından yazılmış ve FA YAYINLARI yayınevinin 12.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Rune Semboller Kitabı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.