Ruhun Derin Yaraları pdf – Yandex indir

tarafından
65
Ruhun Derin Yaraları pdf – Yandex indir

Yazılarında “yavaşlamayı” salık veren, iç âlemimize dikkat kesilmeye, vicdanın sesini duymaya çağıran Kemal Sayar’ın sözleri, tüm dünyayı sarsan karantina günlerinde de ruhlara şifa âdeta. Dünya her birimizi tedirgin eden bir “felaketler çağı”na girmiş görünüyor. Ruhun yaraları derinleşiyor. Şimdi şu soruları sormanın tam zamanı: Hayatın şamatası dindiğinde sana anlam verecek olan şey nedir? Öncelik saydıkların gerçekten de öne alman gerekenler miymiş? Madem şimdi makam ve para peşinde koşmak anlamsız, o halde hayatına değer veren ne kaldı?
 
Ruhun Derin Yaraları, kendimizi ve dünyayı sorgulamaya çağıran, bizi can evimize buyur eden bir kitap.
 
“Bütün dünyayı onaramazsın ama onarmaya kolunun uzandığı yerden başlayabilirsin. Bir ruhun diğerine yardıma heveslendiği, bir ıstırabı dindirmeye talip olduğu her seferinde dünya güzelleşir ve buraya geldiğimizde, insan olduğumuza değer.”
 

Ruhun Derin Yaraları isimli 296 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Kemal Sayar tarafından yazılmış ve KAPI YAYINLARI yayınevinin 13.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi Teoriden Uygulamaya pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi Teoriden Uygulamaya indir, Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi Teoriden Uygulamaya oku ve Özel Yetenekli Çocukların Psikolojisi Teoriden Uygulamaya pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ruhun Derin Yaraları pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.