Ruhul Beyan’dan Fetih Suresi Meal ve Tefsiri pdf – Yandex indir

tarafından
7
Ruhul Beyan’dan Fetih Suresi Meal ve Tefsiri pdf – Yandex indir

Kıymetli okuyucularımız,
Elinizde bulunan bu eser yukarıda bahsi geçen ve Yayınevimizin büyük bir iftiharla sizlerle buluşturduğu Rûhu’l- Beyân isimli 23 ciltlik eserin içinden bazı surelerin seçilmesiyle oluşmuştur. Okuyucularımız tarafından gelen bu yöndeki talepleri dikkate alarak bu ve başka sureleri müstakil bir eser olarak neşretmenin faydalı olacağını düşündük. Şüphesiz kitabımızın her bir suresinin biz müminlere ve insanlığa verdiği farklı farklı mesajları vardır. Bu mesajların daha kolay ulaşması için faydalı olacağına inandığımız bu güzel eserleri sizlerle buluşturmuş olduk. Bundan sonra da aynı minvâl üzere müstakil sure şeklinde yeni eserleri bu külliyatın içinden seçerek sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.
Başta eserin müellifi olan İsmail Hakkı Bursevî olmak üzere müterciminden musahhihine, tasarımcısından baskısını yapana şükranlarımızı arz ederiz. Özellikle bu eserin oluşum aşamasında büyük bir özveri ile çalışan muhterem Mustafa Eriş Bey’e, neşri hazırlayan Salih Zeki Meriç Bey’e ve tasarımını yapan Halil Ermiş ve Muzaffer Çalışkan kardeşlerimize teşekkür ederiz.
Başarı ve feyiz kaynağı Allah Teâladır.
 

Ruhul Beyan’dan Fetih Suresi Meal ve Tefsiri isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; İsmail Hakkı Bursevi tarafından yazılmış ve ERKAM YAYINLARI yayınevinin 26.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Ruhul Beyan’dan Fetih Suresi Meal ve Tefsiri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.