Rota Fortuna pdf – Yandex indir

tarafından
22
Rota Fortuna pdf – Yandex indir

ROTA FORTUNA kitabında şansın görünmeyen bir bağ ile iletilmesi hikayesini okuyacaksınız. Hikaye, bir üniversite öğrencisinin yurt odasının masasında bir cüzdan bulmasıyla başlıyor. Tarihte geriye doğru giderek cüzdanın yolculuğu esnasında kaderin oyuncularının birbirinden bağımsız hayatlarına tanıklık edeceksiniz.

“Bütün canlılar evrenin çarkında iç içe geçmiş dişlilerdir. Görünüşte yalnızca çevresindekilerin etkisindeymiş gibi dursalar da harici tesirlerin alanı sonsuz mesafelere kadar yayılır. Uzayın sonsuz boşluğunda ne bir takımyıldızı ne bir nebula ne güneş ne bir gezegen ne de yıldızlı semadan geçip giden bir gezegen vardır ki kaderini aynı şekilde kontrol etmesin. Muğlak ve asılsız astroloji bakımından değil, gayet katı doğal bilimler bakımından.”
Nikola TESLA

En karanlık an şafak sökmeden önceki andır.
SİMYACI, Paulo COELHO
 

Rota Fortuna isimli 92 sayfadan oluşan kitap ; Cansu Güven tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 21.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Nergiz pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Nergiz indir, Nergiz oku ve Nergiz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Rota Fortuna pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.