Rota 2 (Karton Kapak) pdf – Yandex indir

tarafından
11
Rota 2 (Karton Kapak) pdf – Yandex indir

İsminin aydınlık anlamlarına rağmen Güniz Işık’ın hayatındaki kara bulutlarla olan mücadelesi bitmek bilmemektedir. Sendeleyip düşmesine rağmen hayatla ve içindeki bulunduğu zor koşullarla savaşmakta, hikâyesinin mutlu sonla bitebilmesi için elinden geleni yapmaktadır. Ama kaderin onun için ördüğü kördüğümleri çözmesi o kadar da kolay değildir.
 
Peki Güniz, isminin hakkını vererek bu karanlık yolların sonundaki ışığa kavuşabilecek midir?
 
Çabasıyla, yeteneği ve adanmışlığıyla parlayan Bulut Atay yeşil sahalarda sesini duyurabilecek midir?
Çocukluğu ve gençliği hatalarla dolu Efe tüm yaşananlardan sonra hayatının rotasını bir şekilde bulabilecek midir?
 
Lisede başlayan Rota serüveni üniversite koridorlarında devam ederken herkesin hayatı baştan aşağı değişmiştir. En coşkulu ama aynı zamanda en tehlikeli yaş olan on sekiz, herkesin dönüm noktası olmuştur.
 
Rota serisi ikinci ve son kitabıyla, bu kez kararların daha keskin ama daha güç alındığı olay örgüsüyle sizlerle!
 
“Artık istesem de bir yere gidemem. Ama gitmek isteyen seni nasıl tutarım, bilmem.”
 

Rota 2 (Karton Kapak) isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Leman Veli tarafından yazılmış ve EPHESUS YAYINLARI yayınevinin 13.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Karahanlı - Harezm Türkçesi Kuran Çevirileri Üzerine Notlar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Karahanlı - Harezm Türkçesi Kuran Çevirileri Üzerine Notlar indir, Karahanlı - Harezm Türkçesi Kuran Çevirileri Üzerine Notlar oku ve Karahanlı - Harezm Türkçesi Kuran Çevirileri Üzerine Notlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Rota 2 (Karton Kapak) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.