Roman Nasıl Oluşturulur pdf – Yandex indir

Roman Nasıl Oluşturulur pdf – Yandex indir

“Bir roman nasıl oluşturulur, iyi bir soru ama roman ne için ve neden oluşturulur diye sorulması daha doğru olur. Bir roman ne için veya neden oluşturulur? Romancı olmak için. İyi de ne için romancı olunur? Okura dönüşmek, kişinin okurla bir olmasını sağlamak için. Ve kişi ancak ve ancak hem romancı hem de romanın okuru olduğunda her ikisi birden radikal yalnızlıklarından kurtulmayı başarabilir. Bir olmayı başarır başarmaz da güncellenir ve güncellenerek ebedileşirler.”
 

Roman Nasıl Oluşturulur isimli 127 sayfadan oluşan kitap ; Miguel de Unamuno tarafından yazılmış ve KETEBE YAYINEVİ yayınevinin 07.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Babür İmparatorluğu: Kuzeyden Gelen Akıncılar (Babür İmparatorluğu Serisi 1) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Babür İmparatorluğu: Kuzeyden Gelen Akıncılar (Babür İmparatorluğu Serisi 1) indir, Babür İmparatorluğu: Kuzeyden Gelen Akıncılar (Babür İmparatorluğu Serisi 1) oku ve Babür İmparatorluğu: Kuzeyden Gelen Akıncılar (Babür İmparatorluğu Serisi 1) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Roman Nasıl Oluşturulur pdf – Yandex indir - PDF indir