Robin Hood 1: Bilgisayar Korsanlığı, Soygunlar, Alevli Oklar pdf – Yandex indir

tarafından
11
Robin Hood 1: Bilgisayar Korsanlığı, Soygunlar, Alevli Oklar pdf – Yandex indir

Bir şehir. Bir orman. Bir kahraman.
 
Locksley gibi bir yerde hızlı çalışan bir beyniniz olmadan ve bazı kuralları çiğnemeden çok uzağa gidemezsiniz.
 
Devasa araba fabrikaları kapatıldıktan sonra Locksley kasabası eskimiş boş evlerin, zehirli toprakların olduğu çorak bir araziye dönüşür. Bölgenin tüm gücünü elinde tutan yeraltı dünyasının patronu Guy Gisborne ve Nottingham Şerifi de kasabadaki yaşamı hiç kolaylaştırmaz.
 
Babası bir soygunla suçlanınca, Robin ve ağabeyi Küçük John Locksley’den kaçmak zorunda kalır. Şimdi ikisinin de üç yüz kilometre boyunca uzanan, özgür ruhlar ve haydutlar için sığınak olan Sherwood Ormanı’nda hayatta kalmaları gerekmektedir. Ancak Robin hayatta kalmaktan fazlasını yapmaya kararlıdır. Marion Maid ile güçlerini birleştirip benzersiz teknik becerilerini kullanarak Gisborne ve Şerif’i alt etme planı yapar.
 

Robin Hood 1: Bilgisayar Korsanlığı, Soygunlar, Alevli Oklar isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Robert Muchamore tarafından yazılmış ve EKSİK PARÇA YAYINLARI yayınevinin 16.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tırpan pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Tırpan indir, Tırpan oku ve Tırpan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Robin Hood 1: Bilgisayar Korsanlığı, Soygunlar, Alevli Oklar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.