Resimli İngilizce Türkçe Türkçe İngilizce Sözlük (Örnek Cümleli) pdf – Yandex indir

tarafından
26
Resimli İngilizce Türkçe Türkçe İngilizce Sözlük (Örnek Cümleli) pdf – Yandex indir

Sevgili Öğrenciler,
İncelediğiniz bu sözlük, sizlerin ilkokul süresince göreceğiniz ve İngilizce dersinde karşılaşacağınız sözcükler ve müfredat programındaki konular dikkate alınarak hazırlanmıştır. RESİMLİ İNGİLİZCE TÜRKÇE SÖZLÜK ile İngilizce dersleriniz daha zevkli hâle gelecek, anlamını bilmediğiniz sözcükleri anında elinizdeki sözlükten öğrenecek ve örnek cümle içinde kullanılışı ile anlamını daha kolay pekiştireceksiniz. Sözcükler resimlerle desteklenmiştir, örnek cümle içinde kullanılmıştır ve Türkçe anlamları verilmiştir. Bu yolla ilk defa karşılaşacağınız sözcüğün anlamını bir bütün olarak öğrenmeniz amaçlanmıştır. Sözcüklerin okunuşlarında ve yazılışlarında Amerikan İngilizcesi temel alınmıştır. Sözlüğü her açışınızda sözcük dağarcığınızın genişlemesi ve İngilizce öğrenmedeki başarınızın daha da artması dileğiyle… Çalışmak başarıya giden yoldaki altın kuraldır… Hepinize başarılar dileriz…
 

Resimli İngilizce Türkçe Türkçe İngilizce Sözlük (Örnek Cümleli) isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve EMA KİTAP yayınevinin 20.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Resimli İngilizce Türkçe Türkçe İngilizce Sözlük (Örnek Cümleli) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.