Resfebe Bulmaca pdf – Yandex indir

tarafından
3
Resfebe Bulmaca pdf – Yandex indir

Zekâ soruları ile uğraşmak, beyin hücrelerimizi zorlayan eğlenceli bir aktivitedir. Özellikle de Resfebe beynin her iki lobunu da çalıştırdığı için sorularını çözmeye çalışmak bu eğlenceyi katlayacaktır. Bu kitapta toplam 555 tane Özgün Resfebe Sorusu bulunmaktadır. Soruları kolaydan zora doğru sıralamaya çalıştık.
 
Soruların zorluk derecesini de soru numarasının yanında belirttik. Ancak şunu unutmamak gerekir ki, ‘çok zor’ olarak belirtilmiş bir soru, kimilerine çok kolay gelebilir. Aynı şekilde ‘çok kolay’ derecesindeki bir soru da bazılarına zor gelebilir. Resfebe’de zorluk-kolaylık biraz da daha önce bu türden sorularla uğraşıp uğraşmadığımıza da bağlı. Resfebe sorularına aşinaysanız sorular büyük olasılıkla kolay görünecektir gözünüze.
 
Kitap ana hatlarıyla üç bölümden oluşuyor diyebiliriz. “Sorular”, “İpuçları” ve “Cevaplar”. Soruları da pek çok bölüme ayırdık. Böylece, baştan ilk ipucunu da vermiş olduk!
 

Resfebe Bulmaca isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; M. Alper Türedi tarafından yazılmış ve TILSIM YAYINEVİ yayınevinin 06.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Resfebe Bulmaca pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.