Rekabetin Ötesinde Satış İnovasyon, Motivasyon ve İş Geliştirme Rehberi pdf – Yandex indir

tarafından
4
Rekabetin Ötesinde Satış  İnovasyon, Motivasyon ve İş Geliştirme Rehberi pdf – Yandex indir

Bu kitap, satış dünyasını dönüştürmenin anahtarlarını sunuyor. Satışın sadece rakipleri geride bırakmakla değil, aynı zamanda müşterilere gerçek değer sunmakla ilgili olduğunu öğrenmeye hazır mısınız?
Fiyat indirmeden nasıl rekabet avantajı elde edileceğine dair akılcı ve uygulanabilir stratejileri içeren bu kitap, inovasyonun ve iş geliştirmenin gücünü kullanarak müşteri ilişkilerinizi güçlendirecek ve sadık bir müşteri kitlesi oluşturmanızı sağlayacak pratik önerilere odaklanıyor.
Deneyimli bir satış profesyoneli olarak kendi kariyerinden örnekler sunan yazar, sizi sıradan satış tekniklerinin ötesine taşıyacak stratejileri ve taktikleri hizmetinize sunuyor. Rekabetin zorladığı pazarda, kalıcı bir iz bırakmak ve sürekli büyümek isteyen her satıcı için vazgeçilmez bir kaynak olan bu kitap, size rekabetin ötesine geçmenin yollarını açacak.
“Rekabetin Ötesinde Satış” kitabı, fiyat savaşlarına son vermek ve değer odaklı satışın kapılarını açmak isteyen herkes için bir rehberdir. Satış dünyasında yükselmek ve rekabetin ötesinde başarıya ulaşmak için bu kitabı okumadan geçmeyin!
 

Rekabetin Ötesinde Satış İnovasyon, Motivasyon ve İş Geliştirme Rehberi isimli 372 sayfadan oluşan kitap ; Erdem Karagöz tarafından yazılmış ve KANON KİTAP yayınevinin 06.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Rekabetin Ötesinde Satış İnovasyon, Motivasyon ve İş Geliştirme Rehberi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.