Regaib Kandili (Cep Boy) pdf – Yandex indir

Regaib Kandili (Cep Boy) pdf – Yandex indir

Bu eser, merhum Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan’ın Regaib Kandili dolayısıyla yapmış olduğu sohbetlerin derlemesi olup bu konuda kaleme almış olduğu başyazı ve makaleler ile Regaib kandilinin ihyası ve Regaib gecesinde yapmış olduğu dua ve yakarışları da içermektedir. Eser hazırlanırken konuşma dili korunarak mümkün olduğunca tekrarlardan kaçınılmış, başyazı ve makaleler ise aynen yer almıştır. Ayet ve hadisler ışığında ibretli ve hikmetli noktaları güzelce izah eden, günceli yakalayan, özlü bilgiler veren, son derece sade, akıcı ve anlaşılır bir üsluba ve gönül diline sahip olan bu eser manevi yolculuğunuza rehberlik edecektir.
 

Regaib Kandili (Cep Boy) isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan tarafından yazılmış ve SERVER YAYINLARI yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Fakirlik Sorunu ve İslam pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Fakirlik Sorunu ve İslam indir, Fakirlik Sorunu ve İslam oku ve Fakirlik Sorunu ve İslam pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Regaib Kandili (Cep Boy) pdf – Yandex indir - PDF indir