Redhouse Peapod Readers İngilizce Hikaye Seti 5 (Kutulu Ürün) pdf – Yandex indir

tarafından
3
Redhouse Peapod Readers İngilizce Hikaye Seti 5 (Kutulu Ürün) pdf – Yandex indir

Peapod Readers, Collins işbirliğiyle, tecrübeli dil uzmanları ve öğretmenler tarafından yazılan öyküleri ve rengarenk çizimleriyle İngilizce öğrenmeyi eğlenceli bir yolculuğa çeviriyor!
 
5 kitaptan oluşan Redhouse Peapod Readers Mini Set 5 İngilizce öğrenen (A1 başlangıç seviyesinde) çocuklar için hazırlandı. Serinin beşinci seviyesinde daha uzun, derin ve gelişmiş olay  örgüsünden oluşan öyküler çocukların kelime dağarcığını geliştirirken her kitap, okuma öncesi ve sonrasındaki alıştırmalar, ses kayıtları ve resimli sözlüğü ile çocuklara dinleme, okuma, konuşma becerilerini de geliştirme fırsatı sunuyor.
 
Sayfalarda yer alan QR kodları tablet veya akıllı telefonunuza okutarak dinleme alıştırmalarına ulaşabilir, öyküleri dinleyebilirsiniz. Ayrıca kutunun arka kısmında bulunan QR kodla öykülerdeki hedef kelimeleri içeren resimli sözlük posterine ulaşabilirsiniz.
 
Redhouse Peapod Readers Mini Set Level 5’teki kitaplar:
Charlie’s Dreams
Jim and the Monster Party
I want to Meet a Dinosaur!
Doug’s Bugs
Not Again, Ivy!
 

Redhouse Peapod Readers İngilizce Hikaye Seti 5 (Kutulu Ürün) isimli sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve REDHOUSE KIDZ YAYINLARI yayınevinin 14.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Redhouse Peapod Readers İngilizce Hikaye Seti 5 (Kutulu Ürün) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.