Ramos / Benim Futbol Kahramanım pdf – Yandex indir

tarafından
5
Ramos / Benim Futbol Kahramanım pdf – Yandex indir

POSTER, FUTBOLCU KARTI VE AYRAÇ HEDİYELİ!
#4
FUTBOL SAHALARININ EFSANEVİ DEFANS YILDIZI: SERGIO RAMOS
Ramos; futbolu sadece bir oyun olarak değil, sanat olarak gören bir yıldızdır. Onurlu, cesur ve lider ruhlu karakteriyle, dünyanın en iyi kulüplerinde sayısız başarıya imza atmıştır. Cesaretiyle rakiplerini korkutan, özverisi ve liderlik yeteneğiyle taraftarlarını coşturan Ramos; çok iyi bir futbolcu olduğu gibi, aynı zamanda bir ilham kaynağıdır. Defansta aşılamaz bir duvar, hücumda ise bir forvet gibi gol atma yeteneğiyle, futbolun zirvesindeki yerini daha da özelleştirmiştir.
Tutku, kararlılık ve azimle dolu bir yaşamın simgesi olan Ramos, futbolseverler için sadece bir oyuncu değil, ayrıca bir efsanedir. Sergio Ramos, futbolun ta kendisidir ve onun varlığı, futbolseverler için bir armağandır.
BENİM FUTBOL KAHRAMANIM SERİSİ HEM EBEVEYNLER HEM DE ÇOCUKLARLA BÜYÜK GOLLER ATIYOR!
Benim Futbol Kahramanım serisiyle, dünyaca ünlü futbolcuların büyük zaferlerle dolu başarı hikâyelerini çocuğunuzla beraber okuyacaksınız. En önemlisi, futbol kahramanının hayatının derinliklerine dalarken çocuğunuz, okuduğunu anlama becerilerini geliştirecek. Okuma becerisi kazandırmanın en iyi yolu, ona elinden bırakamayacağı kitaplar vermektir.
 

Ramos / Benim Futbol Kahramanım isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Rob Green tarafından yazılmış ve DOKUZ YAYINLARI yayınevinin 04.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Ramos / Benim Futbol Kahramanım pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.