Rahip Mouret’in Günahı pdf – Yandex indir

tarafından
10
Rahip Mouret’in Günahı pdf – Yandex indir

İnsan duyguları ve inançlarının çatışmasını konu alan eser, Emile Zola’nın kusursuz anlatımıyla bir şahesere dönüşerek zihinleri eşsiz bir ziyafete hazırlıyor.
Rahip Mouret, dünyayı; kilise, Tanrı ve Meryem etrafında yaşayan genç bir papazdır. İnancını coşkuyla yaşayıp; sınırsız sabır, boyun eğiş ve ibadetin mutluluğuyla kendini kaybederken günün birinde hasta olur. Uyandığında yeni doğmuş bir bebek kadar dünya hakkında fikri yoktur. Albine, ona tekrar yaşamayı öğretirken Mouret ’in kalbindeki Meryem tasviri, Albine’ nin ruhunda karşılık bulur.
Eser, duyguların, inancın ve günahların çatışmasını, din adamlarının dünyaya bakış açısını betimlerken aynı zamanda dünya ve ahiret yaşamı arasındaki ince çizgiyi belirtiyor.
 

Rahip Mouret’in Günahı isimli 336 sayfadan oluşan kitap ; Emile Zola tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 12.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Fatih'in Fedaisi Kara Murat Aşk ve Kan pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Fatih'in Fedaisi Kara Murat Aşk ve Kan indir, Fatih'in Fedaisi Kara Murat Aşk ve Kan oku ve Fatih'in Fedaisi Kara Murat Aşk ve Kan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Rahip Mouret’in Günahı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.