Rabbin Kim Kitabın Ne? pdf – Yandex indir

tarafından
14
Rabbin Kim Kitabın Ne?  pdf – Yandex indir

Rabbim ALLAH, kitabım Kur’an diyen toplumun Kur’an’dan ne kadar uzak yaşadığını fark etmesi gerekiyor artık bir şeylerin düzelmesi için. Kur’an Türkiye’de; kendisine iman ettiğini iddia edenlerin içeriğini (çoğunluğun) bilmediği en yalnız kitaptır. Karakteri bozulmuş, kendi menfaatine tapan bir toplum olmaktan kurtulup adaleti, iyiliği, dürüstlüğü ilke edinmek istiyorsak yol yakınken rehber kitabımıza yönelmemiz gerekiyor. Bu da; Kur’an’ı anlayarak okumaktan geçiyor. Yaşayan Kur’an olmak için yüce ALLAH’ın bize gönderdiği mesajları anlayarak okumamız gerekiyor. Neyin din, neyin kültür, neyin safsata olduğunu anlayabilmemiz için doğru, gerçek, hakikat yolunun yolcusu olmaya niyet etmeliyiz. Ahiret meydanında Furkan Suresinin 30. ayeti ‘’Ve Elçi dedi ki; ‘’Ey Rabbim, toplumum bu Kuran’ı terkedilmiş bir halde bıraktı.’’ kapsamında kalanlardan olmamak için bize verilen ömür fırsatını akıllıca kullanmalıyız. Duygusal yaşayıp aklı ihmal eden tamahkâr insanlardan olmamak için gelin biraz Kur’an’dan nasiplenelim.
 

Rabbin Kim Kitabın Ne? isimli 210 sayfadan oluşan kitap ; Mücahit Coşkun tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 15.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İslamın (Ehl-i Sünnet) İtikad Esasları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İslamın (Ehl-i Sünnet) İtikad Esasları indir, İslamın (Ehl-i Sünnet) İtikad Esasları oku ve İslamın (Ehl-i Sünnet) İtikad Esasları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Rabbin Kim Kitabın Ne? pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.