Python Eğitim Kitabı pdf – Yandex indir

tarafından
4
Python Eğitim Kitabı pdf – Yandex indir

Python öğrenmek için ihtiyacınız olan tek kitap! Python Eğitim Kitabı, öğrenciler, mühendisler, çalışanlar ve Python öğrenmek isteyenler düşünülerek herkese hitap edecek şekilde görsellerle zenginleştirilmiş, bolca kod örnekleri ve projelerle okura pratiklik kazandırılması amaçlanarak kaleme alınmıştır. Projeler özellikle okurun düşünme refleksine yön vermek için bazen zorlu yollarla tasarlanmış bazen de pratiklik kazandırması amacıyla kolay yollar tercih edilmiştir. Yalnızca Python değil diğer tüm programlama dilleri için geçerli olan verilerin saklanması konusu birden çok metot ile gösterilmiş, farklı dosya formatları ile çalışması anlatılmıştır. Belki de en önemli konu olan Nesne Tabanlı Programlama derinlemesine işlenmiş örneklerle pekiştirilmiştir.
Python’a Giriş
Python’un Kurulumu
Windows Komut Satırı Bilgisi
Programlamaya Giriş
Veri Yapıları
Operatörler
Kullanıcı ile Etkileşim
Koşullu İfadeler
Döngüler
Hata Yakalama
Karakter Dizilerinin Metotları
Dizilerin Biçimlendirilmesi
İleri Seviye Veri Yapıları
İşletim Sistemleri
GNU GPL
Atom Editör ve IDE
GİT Versiyon Kontrol Sistemi
Gömülü Fonksiyonlar
Lambda Fonksiyonları
Dosya İşlemleri
OOP
Time Modülü
Random Modülü
OS Modülü
Kalıtım (Miras Alma)
Kapsülleme
Bezeyiciler
Sınıf Metotları
Obje Metotları
Statik Metotlar
 

Python Eğitim Kitabı isimli 560 sayfadan oluşan kitap ; Volkan Taşçı tarafından yazılmış ve DİKEYEKSEN YAYINCILIK yayınevinin 02.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Veritabanı Yönetim Sistemleri (Savaş Özdemir-Arzu Kilitci-Selçuk Alp) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Veritabanı Yönetim Sistemleri (Savaş Özdemir-Arzu Kilitci-Selçuk Alp) indir, Veritabanı Yönetim Sistemleri (Savaş Özdemir-Arzu Kilitci-Selçuk Alp) oku ve Veritabanı Yönetim Sistemleri (Savaş Özdemir-Arzu Kilitci-Selçuk Alp) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Python Eğitim Kitabı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.