Pusula Sen Kimsin? pdf – Yandex indir

tarafından
8
Pusula  Sen Kimsin? pdf – Yandex indir

Bu kitabın amacı ruhumuzla bedenimiz arasında barışı sağlayarak adaletli bir sistemle ilahi yola giden yönü bulmaktır. Bir elbise düşünün; elbisenizin görünen dış yüzü dünyaya, görünmeyen iç yüzü -ahireti- size aittir.
Yani içinizde ne yaşıyorsanız, dışarıda onu görürsünüz ve hayatınızda bir şeyi az ya da fazla yaparak bedenin dengesini bozduğunuzda kâinattan size muhakkak bir uyarı gelecektir uyanmanız için! Bu uyarı insan, hayvan ya da başka tabiat olayları aracılığıyla olabilir. Lütfen bu mesajları içinizde odaklanarak okumaya çalışıp nerede hata yaptığınızı bularak kendi yol rehberiniz kendiniz olunuz. Buna farkındalık yani tekâmüle giden yol denilir.
Unutmayın! Kendine iman etmeyen, kendini sevmeyen, güvenmeyen, kendini tanımayan yargıya ve şüpheye düşeceğinden Allah’ını da sevemez ve güvenemez. O zaman istediğiniz hayat değil, istemediğiniz hayat size gelir. Çağrışımı siz yaparsınız!
 

Pusula
Sen Kimsin? isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Hatice İlhan tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 07.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Pusula Sen Kimsin? pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.