Psikopat 1 (Ciltli) pdf – Yandex indir

tarafından
6
Psikopat 1 (Ciltli) pdf – Yandex indir

Aşk hiç bu kadar karanlık olmamıştı!
 
Bir tarafta zenginlik ve lüks içinde yaşayan Buket, bir tarafta herkesin korktuğu, tehlikeli ve insafsız Kağan!
 
Buket’in hayatı babasının iflasıyla değişir ve eski kusursuz günlerini İzmir’de bırakarak zorlu bir yaşam süreceği Ankara’ya taşınmak zorunda kalır.
 
Buket, çevresine ve yeni başladığı liseye uyum sağlamaya çalışırken öyle büyük bir hata yapar ki her tavrıyla belayı temsil eden Kağan’ın tüm dikkatini üzerine çeker.
 
Hiçbir sınır tanımayan Kağan, Buket’e olan öfkesini göstermekten geri durmaz. İkisi de birbirinden ölesiye nefret ederken, kaçınılmaz sona doğru adım adım yaklaşıp kendilerini imkânsız bir aşkın içinde bulurlar.
 
Tehlike, bir gölge misali Buket’in üzerine çöktüğünde, Kağan’ın ürkütücü karanlığını aşkıyla aydınlatabilecek mi? Yoksa etrafını saran karanlığa yenilerek ruhunu siyaha kaptırıp yok olup gidecek mi?
 

Psikopat 1 (Ciltli) isimli 512 sayfadan oluşan kitap ; Mihri Mavi tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 29.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Makberimden Şiirler ve Kesitler pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Makberimden Şiirler ve Kesitler indir, Makberimden Şiirler ve Kesitler oku ve Makberimden Şiirler ve Kesitler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Psikopat 1 (Ciltli) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.