Psikanaliz Defterleri 8 / Çocuk ve Ergen Çalışmaları Utanç ve Suçluluk pdf – Yandex indir

tarafından
16
Psikanaliz Defterleri 8 / Çocuk ve Ergen Çalışmaları  Utanç ve Suçluluk pdf – Yandex indir

Bu sekizinci sayının konusu Utanç ve Suçluluk. Yayına hazırlayan ise Şeyda Postacı. 
 
Psikanalizde utanç ve suçluluk üstbenlikle bağlantılıdır. Dolayısıyla bu sayıda Türk ve yabancı psikanalistlerin çocukta üstbenliğin gelişimi, işlevi, ruhsallıktaki yeri, ergenlikte utanç ve bedenle ilişkisi, özel gereksinimli çocukların utançla ilişkisi gibi hayli kapsamlı konuları ele aldıkları yazılar var.  
 

Psikanaliz Defterleri 8 / Çocuk ve Ergen Çalışmaları Utanç ve Suçluluk isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 21.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Vajinismus ve Disparoni Genito-Pelvik Ağrı ve Penetrasyon Bozukluğu pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Vajinismus ve Disparoni Genito-Pelvik Ağrı ve Penetrasyon Bozukluğu indir, Vajinismus ve Disparoni Genito-Pelvik Ağrı ve Penetrasyon Bozukluğu oku ve Vajinismus ve Disparoni Genito-Pelvik Ağrı ve Penetrasyon Bozukluğu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Psikanaliz Defterleri 8 / Çocuk ve Ergen Çalışmaları Utanç ve Suçluluk pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.