Psikanaliz Defterleri 2 / Çocuk ve Ergen Çalışmaları Çocuk, Ergen ve Ailesi pdf – Yandex indir

tarafından
21
Psikanaliz Defterleri 2 / Çocuk ve Ergen Çalışmaları Çocuk, Ergen ve Ailesi  pdf – Yandex indir

Psikanaliz Defterleri: Çocuk ve Ergen Çalışmaları’nın ikinci kitabının teması çocuk, ergen ve ailesi. Kuşaklar ötesinden gelen yaşam olayları, masallar ve sırlarla yoğrularak oluşmuş bir aile sistemine doğan bebeğin büyürken farklı dönemlerde yaşayabileceği çeşitli zorluklar, kuramsal ve klinik yönleriyle psikanalitik açıdan ele alınıyor. Çocuğun psikanalizi sırasında anne babanın rolü ve işbirliğine de değiniliyor.
İrem Erdem Atak, Tijen Demirörs, Talat Parman, Şeyda Postacı, Alper Şahin ve Sezai Halifeoğlu’nun yazılarının yanı sıra Didier Houzel, Olympia Sklidi gibi ülkemiz psikanalizine önemli katkılarda bulunmuş yabancı isimlerden yapılan çeviriler de yer alıyor bu sayıda.
 

Psikanaliz Defterleri 2 / Çocuk ve Ergen Çalışmaları Çocuk, Ergen ve Ailesi isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 07.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zaman Çabuk Geçer Akıl Geç Kalır pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Zaman Çabuk Geçer Akıl Geç Kalır indir, Zaman Çabuk Geçer Akıl Geç Kalır oku ve Zaman Çabuk Geçer Akıl Geç Kalır pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Psikanaliz Defterleri 2 / Çocuk ve Ergen Çalışmaları Çocuk, Ergen ve Ailesi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.