Pratik Tarım Uygulamaları pdf – Yandex indir

Pratik Tarım Uygulamaları pdf – Yandex indir

Tarımsal üretim insanlık tarihiyle beraber yaşamın bir parçası olmuş ve sevginin kaynağını oluşturmuştur. Bu kitap hem üreticilere, hem tarım öğrencilerine ve asıl amaç olan tarımsal üretime başlayacaklara pratik yararlar sağlaması için ha- zırlanmıştır.
 
Pratik Tarım Uygulamaları ile ilgili detaylı bilgiler hem üreticilere hem yeni başlayacaklara temel kaynak olacak şekilde bu kitapta yer bulmuştur. Sebze ve meyve üretimi, süs bitkileri yetiştiriciliği, budama, sulama, gübreleme, bitki besleme bozuklukları, bitki hastalık ve zararlıları ile yabancı otları, hobi bahçelerinin oluşturma konularında pratik uygulama bilgileri verilerek üretim yapılabilme teşvik edilmiştir. Tüm pratik bilgileri vermeye çalışan bu kitabın teknik elamanlara, eğitimcilere, tarım öğrencilerine, üreticilere ve meraklılarına yeterli kaynak oluşturabilmesi ümit edilmektedir.
 

Pratik Tarım Uygulamaları isimli sayfadan oluşan kitap ; İbrahim Yokaş tarafından yazılmış ve EFİL YAYINEVİ yayınevinin 31.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Vejetaryen Sofrası pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Vejetaryen Sofrası indir, Vejetaryen Sofrası oku ve Vejetaryen Sofrası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pratik Tarım Uygulamaları pdf – Yandex indir - PDF indir