Pozitif Yönleriyle Örgütlerde Davranış Biçimleri pdf – Yandex indir

tarafından
10
Pozitif Yönleriyle Örgütlerde Davranış Biçimleri pdf – Yandex indir

Minnettarlık, yüzyıllardır felsefe ve teoloji bilimi yoluyla, özellikle Yahudilik, Hristiyanlık, İslamiyet, Hinduizm ve Budizm gibi yaygın dinler olmak üzere farklı dini gelenekler ve talimatlarla öğretilen bir konudur (Emmons & Crumpler, 2000). Minnettarlık kelimesini anlamak minnettarlık kavramının tamamını anlamak için önemlidir. Bu nedenle, “minnettarlık”, iyilik anlamını taşıyan Latince kökenli “gratia”dan ve memnuniyet anlamına gelen “gratus” kelimesinden gelmektedir. Bu Latince kökenli türevlerin nezaket ve cömertlik anlamı ile bir ilişkisi vardır ve çoğu zaman geri dönüşü olmayan bir şey vermek anlamına da gelmektedir (Emmons & Stern, 2003). Steindl-Rast (2004), minnettarlığın etimolojisine bakıldığındabu kelimenin teşekkür etmek ile aynı kaynaktan geldiğini ileri sürmektedir. Barnhart’a göre (1994) teşekkür etmek aslında başlangıçta bir hediye vermeyi düşünmek demektir. Bu düşüncenin neden olduğu duygular, minnettarlıkla ifade edilebilmektedir.
 

Pozitif Yönleriyle Örgütlerde Davranış Biçimleri isimli 408 sayfadan oluşan kitap ; Yavuz Sezer Oğuzhan tarafından yazılmış ve PARADİGMA AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 22.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mega Spor Etkinliklerinin Ekonomik Etkilerinin Ekonometrik 2011 Dünya Üniversiteler Kış Oyunları Örneği pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Mega Spor Etkinliklerinin Ekonomik Etkilerinin Ekonometrik 2011 Dünya Üniversiteler Kış Oyunları Örneği indir, Mega Spor Etkinliklerinin Ekonomik Etkilerinin Ekonometrik 2011 Dünya Üniversiteler Kış Oyunları Örneği oku ve Mega Spor Etkinliklerinin Ekonomik Etkilerinin Ekonometrik 2011 Dünya Üniversiteler Kış Oyunları Örneği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pozitif Yönleriyle Örgütlerde Davranış Biçimleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.