Postmodern Çağda Toplumsal Kimlikler pdf – Yandex indir

tarafından
19
Postmodern Çağda Toplumsal Kimlikler pdf – Yandex indir

Bu kitap, toplumsal yaşamın her alanında her birimizin hayatına dokunan toplumsal kimliklerin nasıl ve hangi yollarla inşa edildiğini ele almayı amaçlıyor. Bu nedenle çalışma, her biri alanlarında uzman akademisyenler tarafından farklı perspektiflerden ele alınan kimlik ve toplumsal kimlik kavramına dair derinlikli pek çok araştırmayı sizlere sunuyor. Psikoloji, Sosyoloji, Felsefe, Halkla İlişkiler, Gazetecilik, Sinema ve Yeni Medya dünyasını ortak noktada buluşturan bu kitap, bireyin yaşamını tümden etkileyen toplumsal kimliklerin dünü, bugünü ve gidişatı üzerine birçok önemli sorgulama ve alternatif çözüm arayışlarını içeriyor.
Kitapta, tartışmalı bir kavram olan postmodern düzlemde kimlik üzerine her şeyi söyleyemesek de pek çok önemli sorunu tartışmayı amaçladık. İçinde yaşadığımız ve deneyimlemeye devam ettiğimiz postmodern çağ bir arada olmanın güzelliklerini ve çatışmalarını ortaya koyarken aynı zamanda içinde duvarın ötesini görebilmenin imkânlarını da barındırıyor. Bu nedenle hazırladığımız bu çalışma siz değerli okuyucularımıza kimlik konusunu farklı açılardan sorgulayabileceğiniz kapılar açıyor.
 

Postmodern Çağda Toplumsal Kimlikler isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Selin Kiraz Demir tarafından yazılmış ve KRİTER BASIM YAYIN DAĞITIM yayınevinin 07.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Modern Toplumun Geleceği pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Modern Toplumun Geleceği indir, Modern Toplumun Geleceği oku ve Modern Toplumun Geleceği pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Postmodern Çağda Toplumsal Kimlikler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.