Popcorn Amca pdf – Yandex indir

tarafından
4
Popcorn Amca pdf – Yandex indir

Elinizdeki kitap Erhan Merdanoğulları’nın kaleme aldığı ikinci öykü kitabı. KAÇ KAÇ Gezmece Öyküler ile yayın hayatına atılan Erhan Merdanoğulları, bu ikinci öykü kitabı ile yine zihinleri zorluyor. Kitapları, akıcı okunma karakteristik özelliğini sürdürüyor. Yine öykülerin kahramanı sizlersiniz. Tıpkı gittiğiniz köy kahvelerinde dinlediğiniz anıların, izlediğiniz filmlerin, kenar köşe meyhanelerin kahramanları olduğunuz gibi. Öykülerin aniden sona ermesi onun karakteristik özelliği. Sonu size bırakıyor. Öyküleri dilediğiniz gibi hayalinizde sürdürebilirsiniz ve sonlandırabilirsiniz.
 
Erhan Merdanoğulları 1957 yılında Bakırköy’de dünyaya geldi. İlk, orta ve liseyi Özel Kültür Kolejinde okudu. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesinden Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak mezun oldu. Çeşitli yerli ve ıluslararası firmalarda Proje Müdürü, Satış Müdürü, Bölge Müdürü ve Genel Müdür sıfatı ile görev aldıktan sonra 2003 yılında emekli oldu. 1982 yılında Av. Neşe Ülgen ile evlendi. 1983 doğumlu Deniz adında bir oğlu, 2014 doğumlu Ata adında bir de torunu var. Erhan Merdanoğulları, 2015 yılından bu yana Marmaris’te yaşamaktadır.
 

Popcorn Amca isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Erhan Merdanoğulları tarafından yazılmış ve KAVİM YAYINCILIK yayınevinin 19.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Fecr-i Âtî Encümeni Edebiyatı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Fecr-i Âtî Encümeni Edebiyatı indir, Fecr-i Âtî Encümeni Edebiyatı oku ve Fecr-i Âtî Encümeni Edebiyatı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Popcorn Amca pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.