Piyano İçin Düzenlemeler ve Özgün Parçalar 1 pdf – Yandex indir

Piyano İçin Düzenlemeler ve Özgün Parçalar 1 pdf – Yandex indir

Bu kitap, “Kolay ve Orta Seviyede” Türkü – Şarkı düzenlemeleri ve özgün parçalardan oluşmaktadır. Kitapta, piyano eğitimini sistemli bir şekilde sürdüren her bireyin birinci yılından itibaren çalabileceği parçalar bulunmaktadır.
 
Yaşadığımız Anadolu coğrafyasında her biri ayrı kıymetli türkülerimiz ve şarkılarımız bulunmaktadır. Bu eserler kendi çalınma biçimleriyle bizlere büyüt hazlar vermektedir. Şarkılarımız (Pop ve Klasik ) ve Türkülerimizin piyano çalgısı ile çok sesli duyumu ise müziğin ruhuna farklı derinlikler kazandırmaktadır.
 
“Piyano için Düzenlemeler ve Özgün Parçalar” İsmiyle başlayacak olan bu yayın serisinin her yeni kitabında kolay ve orta seviyede farklı parçalar ile Anadolu müzik kültürünün en sevilen eserlerinin piyanoda dile gelişini hissedeceksiniz.
 
Kitaptaki parçaların YouTube Videolarına erişmek için aşağıdaki QR Kodu telefonunuz ile okutabilirsiniz.
 

Piyano İçin Düzenlemeler ve Özgün Parçalar 1 isimli 63 sayfadan oluşan kitap ; Barış Toptaş tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 30.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şan İçin Piyano Eşlikli Karadeniz Türküleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Şan İçin Piyano Eşlikli Karadeniz Türküleri indir, Şan İçin Piyano Eşlikli Karadeniz Türküleri oku ve Şan İçin Piyano Eşlikli Karadeniz Türküleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Piyano İçin Düzenlemeler ve Özgün Parçalar 1 pdf – Yandex indir - PDF indir