Pippin IV’ün Kısa Süren Saltanatı pdf – Yandex indir

Pippin IV’ün Kısa Süren Saltanatı pdf – Yandex indir

Pippin IV’ün Kısa Süren Saltanatı iktidar hırsını ve yönetimdeki bozuklukları ince bir mizahla eleştiren, eşine az rastlanır bir politik roman.
 
Bir yanda mecliste toplanmış Sosyalistler, Kralcılar, Hıristiyanlar ve Ateistler ile onlardan yükselen demagoji, hamaset dolu nutuklar, diğer yanda etliye sütlüye karışmadan evinin terasına kurulup gökyüzünü gözlemleyen amatör astronom Pippin Arnulf Héristal… Aniden patlak veren isyan ve ardından ilan edilen kraliyet yüzünden bu kendi halinde adamın başına gelmedik iş kalmıyor. Pippin IV, unutulmaya yüz tutmuş soyunun hatırlanmasıyla tahta geçiyor, ülkenin sorunlarıyla mücadeleye girişiyor
 
John Steinbeck’ten, Fransız Devrimi’ni baş aşağı çeviren sürükleyici bir kitap.
 
“Pippin IV’ün Kısa Süren Saltanatı mükemmel bir hiciv ve nükte koleksiyonu, baş döndüren bir üslupla yazılmış bir roman.”
HOWARD LEVANT
“Steinbeck’in kitabı büyüleyici bir hiciv; insanı sürekli güldüren ve hipnotize eden bir roman.”
SATURDAY REWIEV
 

Pippin IV’ün Kısa Süren Saltanatı isimli 158 sayfadan oluşan kitap ; John Steinbeck tarafından yazılmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 21.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Nazizme Hayır / Lucie Aubrac pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Nazizme Hayır / Lucie Aubrac indir, Nazizme Hayır / Lucie Aubrac oku ve Nazizme Hayır / Lucie Aubrac pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pippin IV’ün Kısa Süren Saltanatı pdf – Yandex indir - PDF indir