Peygamberimizle Muhabbet 1 pdf – Yandex indir

tarafından
18
Peygamberimizle Muhabbet 1 pdf – Yandex indir

Anadolu insanı peygamberimizi çok sevdiğinden dolayı O’nun hadis ve sünnetlerini nakleden Buhârî ve Müslim gibi hadis kitaplarını okumayı da sever. Fakat bu kitaplar gerekli eğitimi almış ilim ehline kaynak oluşturması ve onların istifade etmesi için hazırlandığından, halkımıza temel hadis kitaplarını okumaları pek tavsiye edilmez. Durum böyle iken, bu kitapları okumak isteyen insanlarımız ne yapacak? Onlar peygamberimizin mesajlarından nasiplenmeyecekler mi?
İşte; şu anda elinizde bulunan “Peygamberimizle Muhabbet” isimli çalışma, hadis kitaplarını okumak isteyen kıymetli halkımızın işini kolaylaştırmak amacıyla, her seviyedeki insanımızın faydalanmasını sağlayacak bir muhteva ve üslupla kaleme alınmıştır. Bu kitabı okuduktan sonra, “ehl-i sünnetin itibar edip değer verdiği dokuz hadis kitabını da okudum” diye yemin etseniz, vallâhi başınız ağrımaz.
 

Peygamberimizle Muhabbet 1 isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Kadir Gürler tarafından yazılmış ve ANADOLU AY YAYINLARI yayınevinin 17.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Peygamberimizle Muhabbet 1 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.