Peygamberimi Tanıyorum / Dünyayı Değiştiren Çocuk 1 pdf – Yandex indir

tarafından
11
Peygamberimi Tanıyorum / Dünyayı Değiştiren Çocuk 1 pdf – Yandex indir

Kitabın başında bir bebeğin doğum haberini alacaksın. Sonra bazı ilginç gelişmelerle birlikte bebek, büyümeye başlayacak. Ardından çocuk daha da sonra genç olacak. İş adamı olacak, evlenecek, çocukları olacak… Bir hayat hikayesinin içinde bulacaksın kendini.
     
Sen de onun yaşadığı olayların tam ortasındasındır artık… Henüz bebekken üzerini örtmek, çocukken onunla oyun oynamak, gençken arkadaşlık etmek, iş adamıyken kervana katılmak, evlenip baba olduğunda bu aileden olmak isteyeceksin. Bir hayalin olacak artık.
 
Sonra hikâye boyunca parlayan gözler de bir hüzün belirecek, tebessüm eksik olmayan yüzüne bir gölge düşecek. Neden? Aslında her şey yeni başlıyor. Seni bekleyen sürprizle karşılaşmana az kaldı. Öyle bir şey olacak ki! Hayatlarımızın en önemli insanıyla tanıştığımızı fark edeceğiz. Bu bir tanışıp sevme hikayesi…
     
Hazır mısın? Bir gece vakti Mekke uykudayken tüm Dünya’yı uyandıracak olaylar başlıyor.
 

Peygamberimi Tanıyorum / Dünyayı Değiştiren Çocuk 1 isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Esra Aksoy tarafından yazılmış ve NESİL ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 02.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Peygamberimi Tanıyorum / Dünyayı Değiştiren Çocuk 1 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.