Perili Ev ve Diğer Öyküler pdf – Yandex indir

tarafından
5
Perili Ev ve Diğer Öyküler pdf – Yandex indir

Öğlen yemekleri, pazar yürüyüşleri, kır evleri ve masa örtüleri gibi gerçek şeylerin tamamen gerçek değil aslında yarı hayalet olduğunu ve onlara inanmayanların başına gelen lanetinse sadece kural dışı bir özgürlük duygusundan ibaret olduğunu keşfetmek şaşırtıcı ama bir o kadar da muhteşem.

Yirminci yüzyılın en önemli modernistlerinden Virginia Woolf’un hayatının farklı dönemlerinden kısa öykülerine yer verildiği bu derleme, yazarın büyüleyici edebî yeteneğini ve deneyimsel yaklaşımını daha yakından incelemek isteyenlere eşsiz bir olanak tanıyor. Woolf’un karakteristik bilinç akışı yöntemiyle aktardığı bu öyküler, usta kalemiyle sıradan insan deneyimlerinin ve duygularının renkli bir yelpazesini sunuyor.
“İngiliz yazınında modernizmin ana figürlerinden olan Virginia Woolf, geleneğin tamamen dışına çıkan deneyimsel başarılarıyla Joyce ve Proust’la birlikte anılmayı hak ediyor.”

–New York Times
 
 

Perili Ev ve Diğer Öyküler isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Virginia Woolf tarafından yazılmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 24.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Perili Ev ve Diğer Öyküler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.