Percy Jackson ve Olimposlular 5 / Son Olimposlu pdf – Yandex indir

tarafından
3
Percy Jackson ve Olimposlular 5 / Son Olimposlu pdf – Yandex indir

Bir gün birisi çıkıp size Antik Yunan tanrılarının hâlâ hayatta olduklarını söylese ne yapardınız? Ya ailenizden birinin bu tanrılardan biri olduğunu öğrenseniz? Olağanüstü güçlere sahip olduğunuzun farkına varsanız? Bir de peşinize mitolojik efsanelerdeki canavarlar düşse?
Ne yapardınız?
Percy’nin yaptığını…
 New York Times listelerinde birinci sıraya oturup satış rekorları kıran ve ödüle doymayan Percy Jackson ve Olimposlular dizisi bu kitapla son buluyor!
Şanslarının çok az olduğunu bilmelerine rağmen, melezler bütün bir sene boyunca Titanlara karşı verecekleri savaş için hazırlık yaptılar. Kronos’un ordusu artık her zamankinden çok daha güçlü; ve gücü, safına kattığı her tanrı ve melezle birlikte daha da büyüyor.
Olimpos’un tanrıları her yeri yakıp yıkan Tayfun’la uğraşadursun, Kronos neredeyse savunmasız kalan Olimpos’a, New York’a yürüyor. Şimdi bütün iş Percy ve melez ordusuna kalmış durumda. New York Times çoksatanlar listesinin müdavimi olan bu dizinin son kitabında Percy’nin yıllardır beklenen on altıncı yaş kehaneti açığa çıkıyor. Batı medeniyeti, Manhattan sokaklarında büyük bir savaşla karşı karşıya ve Percy belki de kendi kaderine karşı savaşıyor olmanın korkusuyla yüzleşiyor.
 

Percy Jackson ve Olimposlular 5 / Son Olimposlu isimli 400 sayfadan oluşan kitap ; Rick Riordan tarafından yazılmış ve XLIBRIS yayınevinin 10.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Percy Jackson ve Olimposlular 5 / Son Olimposlu pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.