Percy Jackson ve Olimposlular 4 / Labirent Savaşı pdf – Yandex indir

tarafından
4
Percy Jackson ve Olimposlular 4 / Labirent Savaşı pdf – Yandex indir

Bir gün birisi çıkıp size Antik Yunan tanrılarının hâlâ hayatta olduklarını söylese ne yapardınız? Ya ailenizden birinin bu tanrılardan biri olduğunu öğrenseniz? Olağanüstü güçlere sahip olduğunuzun farkına varsanız? Bir de peşinize mitolojik efsanelerdeki canavarlar düşse?
Ne yapardınız?
Percy’nin yaptığını…
 New York Times listelerinde birinci sıraya oturup satış rekorları kıran ve ödüle doymayan Percy Jackson ve Olimposlular dizisi dördüncü kitapla devam ediyor!
Percy, yeni okulunun düzenlediği alıştırma gezisinin eğlenceli olacağını zaten düşünmüyordu. Eski bir ölümlü tanıdıkla beraber iblis ponpon kızlarla mücadele etmesi gerekince bu gezi iyice içinden çıkılmaz hale geliyor. Olimposlular ile kötü Titan Lordu Kronos arasındaki savaş gittikçe körükleniyor. Her an istilaya açık durumdaki Melez Kampı bile artık sihirli sınırlarıyla bir zamanlarki güvenli yer değil. Titan ordusunun baskınını engellemek için Percy ve diğer melez dostlarının karanlık bir labirentten geçmesi gerekiyor, her bir köşesinde başka kötü sürprizler bekleyen, sürekli yenilenen, üstelik canlı bir labirentten.
 

Percy Jackson ve Olimposlular 4 / Labirent Savaşı isimli 376 sayfadan oluşan kitap ; Rick Riordan tarafından yazılmış ve XLIBRIS yayınevinin 10.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Percy Jackson ve Olimposlular 4 / Labirent Savaşı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.