Penis A.Ş. pdf – Yandex indir

tarafından
11
Penis A.Ş. pdf – Yandex indir

İnsan vücudunda en meşhur en medyatik hakkında en çok konuşulan organ
Hikayelerden, heykellerden ve mitolojik karakterlerden tanıdığımız organ
Kendine ait bir zihni olduğunu düşündüğümüz organ
Büyüklüğü, küçüklüğü, kalınlığı ve inceliği en çok dert edilen organ
En çok sevilen veya en çok nefret edilen organ
Çalışıp çalışmadığı en çok kontrol edilen organ
Çalışmamasına ‘iktidarsızlık’ denilecek kadar önem verilen organ
PENİS
Yukarıda bahsettiğim ve bahsetmediğim tüm bilgiler bu kitabın yazılma sebebidir. En meşhur organın kendine ait kitabı olması kaçınılmaz. Bu nedenle bu kitap penis ile ilgili ne ilk ne de son kitap olacaktır. Kardeş kitap Vajina A.Ş’de olduğu gibi sözlerimizi, düşüncelerimizi ve bilimsel verileri yazıya aktarabildiğimiz kadar bu kitapta paylaştık. Yalın, sade ve anlaşılır olması benim için çok önemliydi. Umarım başarabilmişizdir.
Op. Dr. Berk Karataş
 
Penis A.Ş. projemizde bizlere destek veren başta baş editörümüz Op. Dr. Berk Karataş’a ve kitabımızın içeriğine eşsiz deneyim ve bilgileri ile desteğini esirgemeyen Doç. Dr. Alper Kafkaslı, Doç. Dr. Aşkı Ellibeş Kaya, Op. Dr. Ayşe Duman, Uzm. Psk. Dan. Buket Bayındır, Op. Dr. Doğukan Sökmen, Op. Dr. Ömür Erdem Akkaya, Op. Dr. Evren Işık, Aile Dan. İlay Atik Bayrak, Uzm. Psk. Kemal Özcan, Müfit Cebecibaşı, Özgür Uysal, Kl. Psk. Şahin Uçar, Doç. Dr. Zülfü Sertkaya’ya teşekkürü borç biliriz.
Osman Erdoğan
 

Penis A.Ş. isimli 222 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve BAMBUK YAYINEVİ yayınevinin 24.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Penis A.Ş. pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.