Patty Üniversiteye Gittiğinde pdf – Yandex indir

Patty Üniversiteye Gittiğinde pdf – Yandex indir

Patty Üniversiteye Gittiğinde, 1900´lü yıllarda üniversite hayatına dair oldukça esprili ve eğlenceli bir kurguyu barındıran ve okuyucuların, baş kahraman Patty Wyatt ve kız arkadaşlarının keyifli üniversite maceralarına eşlik etmesine olanak tanıyan bir kitaptır. Patty şahsına münhasır, her zaman mutlu olmayı bilen, zeki, hatta yer yer kurnaz, şakacı ve bu şakacılığından dolayı çevresindeki pek çok insanı çileden çıkarırken aynı zamanda herkes tarafından sevilen, şeytan tüyü barındıran bir kızdır. Pek çok kez başını belaya soksa da her seferinde bu durumlardan kurtulmayı başarır. Kimi zaman dürüstlüğü, kimi zaman ise minik oyunları ön plana çıkar. Roman içinde Patty sayesinde pek çok kız arkadaşının hikayesine de tanıklık ediliyor. Sonlara doğru pek çok insanın yaşadığı gibi Patty de mezun olmaya yaklaştıkça hayatına dair temel soruları irdeliyor ve yaşamın kendisine açacağı yolları bulmaya çalışıyor.
 

Patty Üniversiteye Gittiğinde isimli 184 sayfadan oluşan kitap ; Jean Webster tarafından yazılmış ve DORLİON YAYINEVİ yayınevinin 02.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Güneşi Söndürmem Gerek Kutulu Set (Karton Kapak) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Güneşi Söndürmem Gerek Kutulu Set (Karton Kapak) indir, Güneşi Söndürmem Gerek Kutulu Set (Karton Kapak) oku ve Güneşi Söndürmem Gerek Kutulu Set (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Patty Üniversiteye Gittiğinde pdf – Yandex indir - PDF indir