Paradoks Girdabı pdf – Yandex indir

tarafından
6
Paradoks Girdabı pdf – Yandex indir

Kahpe rüzgârın da yardımı ile bütün beyaz çiçekler, yön birliği yapıp hücum ederek
Kraliçe’nin tepecik bölümündeki koyu ve sarı renkten çiçeklerin polenlerini el birliği ile def etmişlerdi. Herkes derin bir nefes alıp rahatladı. Bir müddet daha yoğun fotosentez yapmış ve rutine dönmüşlerdi. Sarı ve koyu renkten olan uğur çiçeği, alaca kurt kulağı, düğün çiçeği, peri küpesi ve çuhaçiçeğinin çabaları fayda etmediği gibi çalımsı emzik otunun dikenleri bile işe yaramadı. Beyaz çiçekler amaçlarına ulaşmıştı. Karşılıklı lanet okumalar, sövüp saymalar, birbirinin rengine dil uzatıp aşağılamalar başlangıçtaki kadar olmasa da bir müddet daha devam etti. Koyu renkli çiçekler arasında “ağlayan çiçek” olarak bilinen difenbahya çiçeği, bütün bu olup bitenlere çok içerlemiş, yine gözyaşı dökmeye başlamıştı.
 

Paradoks Girdabı isimli 193 sayfadan oluşan kitap ; İdris Göbütoğlu tarafından yazılmış ve LİMAN YAYINLARI yayınevinin 07.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bütün Hikayeleri ve Romanları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bütün Hikayeleri ve Romanları indir, Bütün Hikayeleri ve Romanları oku ve Bütün Hikayeleri ve Romanları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Paradoks Girdabı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.