Özgüven pdf – Yandex indir

tarafından
24
Özgüven pdf – Yandex indir

Bu kitap bildiklerinin altını çizmek için değil, harekete geçmek için hazırlandı.
 
Hayata dair standartları düşük, her güzel şeyde olumsuz bir yan bulabilen, genellikle mutsuz olup çevresindekileri de bu yönde teşvik eden, pek bir yeteneği olmadığını düşünen, doğuştan şanssız olduğuna inanan birini gördüğünde gıpta ile bakıyorsan bu kitap tam sana göre! Özgüvensizliğinin derin hiçliğinde kaybolup iflah olmaz bir özgüven kaybı hedefliyorsan bu kitap üst düzeyde bir hazırlık için sana yol arkadaşlığı yapacaktır.
 
Özgüven başarılı ve doyumlu bir yaşam için değerli bir kaynaktır. Ancak herkes böyle bir yaşam mı sürmek zorunda? Narsist bir dost, senin yerine karar veren bir anne baba, seni dar bir alanda çalışmaya itmiş ve yeri geldiğinde başarılarını üstlenen iş arkadaşların, gücünü üstünde denemekten zevk alan bir yönetici ve özgüvenini yıkmak için daha nelere ihtiyacın olduğunu tüm detayları ile öğrenebilirsin. 
           
Özgüvensiz bir dünyanın sana sunduğu tüm fırsatlar için başlamaya hazırsan bu kitapta buluşalım. Ya da boş ver, özgüvensiz her birey gibi bunu da ertelersin.
 
……..
 
Bugüne dek özgüven gelişimi ile ilgili yazılmış diğer kaynaklardan farklı bir yaklaşımla ele alınan bu kitapla amaç meseleye tersten bakarak değerlendirmene ve harekete geçmene ilham olmaktır. Kitap bu yolda izleyebileceğin birçok strateji için seni gülümseterek motive edecektir.
 

Özgüven isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Gülyan Kabaş tarafından yazılmış ve OLİMPOS YAYINLARI yayınevinin 19.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Özgüven pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.