Oyunlaştırma Dünyasına Giriş pdf – Yandex indir

tarafından
6
Oyunlaştırma Dünyasına Giriş pdf – Yandex indir

Çok eğlenmek oyunlaştırma mıdır? Peki ya aşırı motive olmak? Neticede tek başına eğlenceyi sağlayacak birçok unsur var; aynı şekilde motivasyonu da. Kolaylaştırmak, yenilemek ve güncellemek, tek başlarına oyunlaştırmayı kapsamasalar da belirli aşamalarda oyunlaştırmanın aracı oluyorlar. Yani hedef eğlenmek ise oyunlaştırma işinize yarayabilir. Aynı şekilde kullanıcıyı motive etmek, süreci pratik hâle getirmek ve kaliteyi artırmak da oyunlaştırmada işinize yarayacak kavramlardır.
 
Oyunlaştırma son zamanlarda kavramsallaşan bir problem çözme metodudur aslında. Net olarak bilinmese de tarihi çok eskiye dayanır. Türkçede oyunlaştırma olarak isimlendirilmiştir. Oyun kelimesine önyargıyla yaklaşılması nedeniyle, çoğu kişi tarafından yanlış algılansa da doğru uygulandığında herkes için faydalı olabilecek kapasiteye sahip bir metottur.
 

Oyunlaştırma Dünyasına Giriş isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Ali Cevat Ünsal tarafından yazılmış ve TEFRİKA YAYINLARI yayınevinin 09.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Oyunlaştırma Dünyasına Giriş pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.