Öyle Bir Uğradım 1 (Ciltli) pdf – Yandex indir

tarafından
4
Öyle Bir Uğradım 1 (Ciltli) pdf – Yandex indir

Bir Sabah Vakti Seni Bulmak, Uykudan Uyanmak Gibiydi.
Gerçekliği Sorgulatan, Rüyada Mıyım Diye Düşündüren Bir Anın Başlangıcı Gibi…
Rüya Değildi, Oradaydın. Seni Göreceğim Kadar Yakın, Sana Ulaşamayacağım Kadar Uzak…
Ama Oradaydın.
 
Ukde Annesi Gözleri Önünde Babasını Öldürdüğünde, Bir Yıl Boyunca Bu Olayın Matemiyle Yaşamak Zorunda Kalır. Artık Annesi Hapiste, Babası İse Mezardadır. Sevdiklerini Sonsuza Kadar Kaybettiğini Düşünürken Trajik Bir Kaza Sonucu Kendini Bir Anda 1998 Yılında, Yani Yirmi Beş Yıl Öncesinde Bulur. Zamanın Bu Noktasında Anne Ve Babası Henüz Evli Değillerdir Ve Ukde, Ana Rahmine Bile Düşmemiştir. Onların Evlenmesinin Nedeni Annesinin Ukde’ye Hamile Kalmasıdır. Bunu Fark Ettiğinde İse Kendi Doğumunu Engellemenin Peşine Düşer. Onları Bir Araya Getiren Karşılaşmaları Ortadan Kaldırdığında Annesini Hapisten, Babasını Da Mezardan Kurtaracağına İnanıyordur. Planını Uygulamak İçin Babasının Yakın Arkadaşı Eflah’ın Evinde Dadı Olarak İşe Girer Ama Bu Çok Da İyi Bir Fikir Değildir Çünkü Konu Aşk Olunca Tüm Tabular Yıkılmaya Mahkûmdur.
 
Yaralasar Ve Ötanazi Okulu Serileriyle Okurların Büyük Beğenisini Kazanan Maral Atmaca, Öyle Bir Uğradım İle Okurları Günümüzden Geçmişe Uzanan Sıra Dışı Bir Dünyanın İçine Çekiyor.
 
“Doğru İnsanı Yanlış Zamanda Bulmak, Birine Verilen En Büyük Ceza Olmalı.”
 

Öyle Bir Uğradım 1 (Ciltli) isimli 416 sayfadan oluşan kitap ; Maral Atmaca tarafından yazılmış ve EPHESUS YAYINLARI yayınevinin 07.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Öyle Bir Uğradım 1 (Ciltli) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.