Öykülerle Esma-i Hüsna Allah’ı Anlatan Öyküler pdf – Yandex indir

tarafından
11
Öykülerle Esma-i Hüsna  Allah’ı Anlatan Öyküler pdf – Yandex indir

Yerde ve gökte en güzel isimler kendisine ait olan Yüce Allah’a sonsuz şükürler ve sevgili Peygamberimiz Muhammed Mustafa’ya gönüller dolusu salât ve selamlar olsun.

Bu kitabın amacı bizi yaratan, yaşatan ve sayısız nimetler veren Allah’ı en güzel ve en doğru bir biçimde tanımanızı sağlamaktır. Hepimizin özellikle de gençlerin ve çocukların Allah hakkında sağlıklı bilgi edinmeleri, son derece
önemlidir. Çünkü bu konudaki doğru bilgiler, hayatımızı en güzel bir biçimde aydınlatır, dünya ve ahirette mutluluğa ulaşmamızı sağlar. Yanlış bilgiler ya da bilgisizlik ise bizi mutsuzluğa ve umutsuzluğa sürükler. Hem dünyamızı
hem de ahiretimizi karartır.

İnsan iyiyi ve güzeli tanıdıkça, daha çok sever. Yücelerin en yücesi ve güzellerin en güzeli olan yüce Allah’ı da tanıdıkça daha çok sever, sevdikçe daha çok tanımak ister.
 
 

Öykülerle Esma-i Hüsna
Allah’ı Anlatan Öyküler isimli 400 sayfadan oluşan kitap ; Aysel Zeynep tarafından yazılmış ve SİYER YAYINLARI yayınevinin 16.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İslam Aile Hukukunda Hakemlik Kurumu pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İslam Aile Hukukunda Hakemlik Kurumu indir, İslam Aile Hukukunda Hakemlik Kurumu oku ve İslam Aile Hukukunda Hakemlik Kurumu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öykülerle Esma-i Hüsna Allah’ı Anlatan Öyküler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.